Witajcie !


Cześć z tej strony ekipa LetsPro. Witamy Was serdecznie i od razu pozwólcie,że się przedstawimy. Jesteśmy ekipą zajmującą się rekrutacją, jesteśmy praktykami zawodu z wieloletnim doświadczeniem. Do tej pory pracowaliśmy na wyłączność kilku firm a obecnie postanowiliśmy się otworzyć i upublicznić. LetsPro ma swoją własną autorską metodę rekrutacji pracowników. Więc nie jest to kolejna agencja pracy czy headhunterska firma w której dominują te same schematy. Dzięki naszej metodzie możemy pozyskać na dowolne stanowiska odpowiedniego pracownika.

W ten sposób możemy znaleźć albo :

1) pracownika młodego bez doświadczeń, ale z predyspozycjami na wskazane stanowisko i po prostu wraz z biegiem czasu stanie się specjalistą w danym fachu

2) albo pracownika już z doświadczeniem ale z gwarancją,że jego osobowość będzie się nadawała do Twojej firmy i nawiążecie dzięki temu długotrwało relacje


Wiemy jak trudna i ciężka dla przedsiębiorców jest rekrutacja zwłaszcza ta skuteczna. Często zatrudnia się osoby bez większej weryfikacji kandydata. A w końcu Twoja firma jest jak Twój dom, czy wpuszczasz dowolnego gościa do Twojego domu kompletnie go nie znając? Dlatego nie musisz się już martwić czy męczyć, my ten proces ogarniemy za Ciebie, mamy swój sposób i możemy zagwarantować sukces.


Jesteś młoda osobą, która dopiero wstępuję w "dorosłe życie", skończyłeś/łaś edukację i nie wiesz od czego zacząć. Jesteśmy specjalistami w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Mamy za sobą rekrutacje zarówno doświadczonych kandydatów jak i 17 latków. Doradzimy co możesz zrobić z własnym życiem i jak pokierować własną karirerą.


Pozostań profesjonalny i zostaw rekrutacje nam :) Do usłyszenia


Letspro team


64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie