Business Meeting

O nas

O nas

LetsPRO Sp. z o.o. to firma oferująca wszechstronne narzędzia oraz dogłębną wiedzę branżową, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej złożone kwestie dotyczące Twojej organizacji. Specjalizujemy się w rekrutacji. Możemy znaleźć idealnych pracowników do Twojego biznesu. Mamy wieloletnie doświadczenie, którego skutkiem jest  założeniem LetsPro. Posiadamy swoją własną autorską metodę rekrutacji pracowników. Dzięki czemu dostarczamy sprawdzonych i wartościowych pracowników do Twojej firmy. 
Nasze PRO usługi to nie przypadek w nazwie. To gwarancja profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do kadego klienta. Wierzymy w rekrutacje opartą na wartościach. Z naszymi klientami budujemy relację pomagając im w bieżących sprawach.

 

Wykorzystaj profesjonalizm firmy LetsPRO Sp. z o.o. do rozwoju swojej organizacji! Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Pozostań profesjonalny i zostaw rekrutacje nam.

USTALENIE PLANU DZIAŁANIA

Przeprowadzimy z tobą wywiad dotyczący twoich oczekiwań, wymagań oraz twojej oferty. Następnie przekształcimy go w ogłoszenie o pracę.

PRZYGOTOWANIE OGŁOSZENIA 

Świadczymy najwyższą staranność w tworzeniu ogłoszeń o pracę. Wiemy jak stworzyć ogłoszenie o pracę, by zachęcało odpowiednich kandydatów do aplikowania.

ROZPOCZĘCIE ROZMÓW Z KANDYDATAMI

Rozmowy rekrutacyjne to nasza specjalność. W trakcie rozmowy zweryfikujemy każdego kandydata a następnie ocenimy jego predyspozycje do wcześniej ustalonych oczekiwań.

SUKCES 

Już po 2-3 tygodniach od rozmów wstępnych będzie w stanie zaprezentować kandydatów w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

CO OD NAS OTRZYMASZ?

Przede wszystkim, nasze pełne wsparcie i zaangażowanie w procesach rekrutacyjnych. Zastąpimy Twój dział kadr i HR. Jesteśmy otwarci na wszelki dialog w trakcie procesu. Co daje elastyczność i możliwość wpływania na rekrutację. Każdą współpracę traktujemy jakbyśmy zatrudniali do własnej firmy. Możesz spodziewać się,że wysłuchamy Twoich oczekiwań a następnie je spełnimy. 

Jesteśmy specjalistami w wyszukiwaniu specjalistów na każde stanowisko. Wiemy jak znaleźć idealną osobę do twojego zespołu. Szukasz kogoś kto ma doświadczenie i kto zna się na swojej pracy? A może chciałbyś zatrudnić kogoś bez doświadczenia ale z dużym potencjałem na dobrego specjalistę? Znajdziemy go dla ciebie.
 

Chciałbyś żeby twój team pracował zdalnie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?  Mamy doświadczenie w budowaniu zespołów zdalnych. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i sposobów. Pozwól nam zająć się twoim zespołem. Zadbamy o to by był on jeszcze bardziej efektywny w pracy zdalnej.

JAK ROZPOCZĄĆ?

Holding Phones
 • Umów się na konsultację

 • Podczas konsultacji przeprowadzimy z Tobą wywiad
  dotyczący Twoich oczekiwań, wymagań oraz oferty dla kandydata

 • Na podstawie wywiadu wycenimy naszą usługę i
  przedstawimy ci naszą ofertę w ciągu 2 dni

 • Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, natychmiast
  zaczniemy działać

 • Podczas gdy my będziemy zajmować się
  poszukiwaniem pracownika dla Ciebie,
  Ty będziesz zajmował się swoimi sprawami. 

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Autorska metoda poszukiwania idealnych kandydatów

11 lat doświadczenia w rekrutacji
na wyłączność dla kilku klientów

Doskonała znajomość branży

11 lat doświadczenia w pracy zdalnej

Budujemy relacje z naszymi klientami, które nie ograniczają się tylko do wystawienia faktury

11 lat doświadczenia w pracy zdalnej