Lets.pro logo JPG RGB.jpg
honne group logo_v2 mono (no bck).png

LetsPro jest częścią Honne Group, dostawcy skutecznych rozwiązań z obszaru e-commerce,  działających w oparciu o potencjał Internetu
i nowoczesnych technologii.

honne group

Czym jest Honne Group?

Działaj lepiej niż konkurencja
 

E-commerce to nieograniczony potencjał, który dostrzega coraz więcej firm. Jednak wraz z pojawieniem się coraz większej ilości sprzedawców, niezbędne jest też wykorzystywanie coraz to bardziej zaawansowanych technik i narzędzi, które pozwolą na aktywną sprzedaż w Internecie.

 

Istnieje wielu sprzedawców, którzy poświęcili wiele czasu na stworzenie i zoptymalizowanie swojego produktu, stając się jednocześnie ekspertami w danej dziedzinie, jednak nie mają oni doświadczenia w wyborze platform sprzedażowych i odpowiedniego przygotowania sprzedaży online. Właśnie w tym ostatnim punkcie, który dzieli Cię od dotarcia do swojej grupy docelowej możemy Ci pomóc.

honne group e-commerce

Naszym celem jest pomoc sprzedawcom i producentom w optymalnym wykorzystaniu narzędzi e-commerce. A to oznacza też, że zawsze w relacjach z naszymi obecnymi, oraz potencjalnymi klientami jesteśmy w 100% szczerzy. Nie każdy produkt nadaje się do sprzedaży na konkretnym marketplace, a niektóre produkty z dużo większym powodzeniem dotrą do klientów offline, niż online. Przed rozpoczęciem każdej współpracy ocenimy szanse na sukces danego rozwiązania w sprzedaży online, którą przedstawimy Tobie podczas spotkania.

Cel